• Політичного притулку у Норвегії шукає колишня особиста медсестра Каддафі

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 5 травня 2011 року

Одна з колишніх особистих медсестер глави Лівії Муаммара Каддафі прилетіла до Норвегії в Осло, де просить політичного притулку, про це повідомила місцева газета VG.

В Осло жінку допитала імміграційна поліція, у приймальному центрі Рефстад. VG зазначає, що не виключено, що ця медсестра – є Галина Колотницька – наша землячка, яка працювала з Муаммаром Каддафі протягом восьми років.

У лютому ЗМІ повідомляли, що Колотницька повернулася до України 27 лютого 2011 р., коли в Лівії почалися протистояння двох сил навколо Каддафі. Не дивлячись на підвищений інтерес ЗМІ до її особистості, вона всіляко уникала спілкування з пресою.

Але, тим не менш, в газетах з'явилися короткі повідомлення про те, що українська медсестра вагітна другою дитиною і має намір скоріше повернутися до Лівії. 2 березня, як стало відомо, Колотницька виїхала з Броварів.

На сайті Wikileaks було раніше опубліковано таємне листування чиновників із США, в якій Колотницьку вони охарактеризували, як «шалену блондинку», на яку Каддафі «дуже покладається». Однак дочка медсестри назвала цю інформацію плітками від Wikileaks, і що ніяких романтичних стосунків у її матері з Муаммаром Каддафі бути не могло.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...