• Екс-директора Київського зоопарку посадять за ґрати?

  • Юрій Петюк | Велика Епоха
    Вівторок, 3 травня 2011 року
21-го квітня прокуратура міста Києва порушила кримінальну справу проти колишнього директора Київського зоопарку Світлани Берзіної. Про це повідомляє прес-служба «Форуму порятунку Києва» з посиланням на офіційний лист за підписом Р. Бесараба, начальника відділу захисту прав громадян і інтересів держави в екологічній сфері прокуратури міста Києва.

За результатами перевірки діяльності посадових осіб Київського зоопарку прокуратура міста Києва порушила кримінальну справу щодо С. Берзіної за статтями 366 і 191 Кримінального кодексу України, говориться у листі. Положення цих статей передбачають відповідальність за фінансові порушення та зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах. Одна з цих статей передбачає конфіскацію майна та позбавлення волі до 12 років.

Прокуратура відреагувала на офіційний лист-звернення до Генерального прокурора України Віктора Пшонки. Цей лист 24-го березня 2011 року підготувала ініціативна група за участю громадської кампанії «Форум порятунку Києва». Координатор «Форуму» Віталій Черняховский зокрема зазначив, що рішення прокуратури порушити кримінальну справу підтверджує правильність їхньої позиції щодо грубих правопорушень колишнього директора Київського зоопарку.

Нагадаємо, що Світлана Берзіна керувала Київським зоопарком два з половиною роки з лютого 2008 року по жовтень 2010. За цей час у зоопарку загинуло декілька тварин, у тому числі й гордість зоопарку – слон на прізвисько «Бой». На сьогодні С. Берзіна обіймає посаду директора комунального підприємства «Центр ідентифікації тварин» Київської міської адміністрації.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...