• У турецьких готелях більше не буде діяти система «все включено»

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 5 травня 2011 року
Турецькі готелі почали скасовувати систему «все включено» (Аll inclusive), яка діяла 10 років з метою залучення туристів. Тепер же Туреччина готова приймати у себе VIP-клієнтів.

Турецька мережа «Rixos» зробила заяву 1 травня, що система «все включено» (Аll inclusive) більш діяти не буде в його готелі «Rixos». Якщо дане рішення буде мати позитивний ефект, то мережа «Rixos» скасує систему «Аll inclusive» і в інших готелях Туреччини: Анталії, Кемері і Белеку.
 
Системою «Аll inclusive» давно були незадоволені власники ресторанів, барів та кафе, оскільки вона дозволяла включати у вартість турпутівок харчування й питво, що відбивалося на втраті клієнтури. Тому готельєри з часом перестали працювати собі у збиток, тому що витрати на «шведський стіл» не окупалися числом постояльців.
 
За словами глави правління мережи «Rixos» Фетт Тамінса, через систему «Аll inclusive» немає якісного обслуговування готелів. І хоча власники готелів визнають, що це відбивається на потоці постояльців, але краще вже залучати до себе VIP-клієнтів, ніж п'яних і малозабезпечених туристів, вважають вони. Тому чимало власників готелів підтримали скасування системи «Аll inclusive».

За рішення про скасування системи «Аll inclusive» також виступила ген. директор «Пегас Туристік» Ганна Підгірна. Вона вважає, що у VIP-клієнтів більш висока культура поведінки, вони стримані у вживанні спиртних напоїв і в стилі відпочинку.
 
Однак більшість немережевих готелів не поспішають прощатися з системою «Аll inclusive», тому тим, хто хоче поїхати відпочивати до Туреччини, не варто турбуватися відключенням системи «все включено», так як поголовного скасування сервісу не буде.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...