• Віктор Янукович посів перше місце в списку «Ворогів преси-2010»

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Середа, 4 травня 2011 року

У Києві Інститут Масової інформації разом з Київською незалежною медіа-профспілкою 3 травня оголосили список «Ворогів преси-2010». Очолив щорічний антирейтинг президент України Віктор Янукович.

Організатори антирейтингу протягом 2010 року моніторили порушення прав журналістів, як столичних так і регіональних, державних та комерційних ЗМІ. За результатами кількісних підрахунків список «Ворогів преси-2010» очолив Віктор Янукович, друге місце зайняв прем'єр-міністр Микола Азаров і першу трійку «лідерів» замкнув начальник Головного управління житлового господарства КМДА Володимир Стороженко.

Як розповів медіа-експерт Інституту масової інформації Олександр Акименко, протягом 2010 року президентська охорона неодноразово перешкоджала роботі журналістів, з ефіру вилучалися сюжети з критикою голови держави. «Всього в результаті моніторингу в 2010 році зафіксовано 12 випадків порушення прав журналістів з боку адміністрації Віктора Януковича», — говорить Олександр Акименко.

Голова комітету Київської незалежної медіа-профспілки Юрій Луканов впевнений, що подібні дії влади не пройдуть безслідно. «Рано чи пізно станеться соціальний вибух, як саме він виявиться, я не знаю», — говорить пан Луканов.

Усього до списку потрапили 23 держслужбовців. Серед них: депутат від Партії регіонів Михайло Чечетов, народний обранець від партії БЮТ Юрій Вербилюк, голова Черкаської облради Сергій Тулуб, голова СБУ Валерій Хорошковський, міністр освіти, науки, молоді та спорту Дмитро Табачник та інші.

У 2009 році в першу трійку антирейтингу «Вороги преси» потрапили Генпрокурор Олександр Медведько, народний депутат Олександр Ткаченко і прем'єр-міністр Юлія Тимошенко.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...