• Фахівці TEPCO змогли увійти всередину «Фукусіма-1»

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 5 травня 2011 року
Сьогодні в перший раз після надзвичайної події на японській АЕС «Фукусіма-1» під час стихійного лиха, фахівці TEPCO змогли увійти всередину першого атомного енергоблоку станції, щоб почати підготовку до охолодження ядерного реактора, повідомили місцеве японське ЗМІ Kyodo.

Йде попередня підготовка по охолодженню ядерного реактора вручну. Зараз за допомогою вентиляційних пристроїв, встановлених у сусідній будівлі енергоблоку знижують рівень радіації всередині приміщення реактора №1.

Бригада з 12-ми осіб у спеціальних захисних скафандрах і масках з повітряними балонами, щоб не піддавати небезпеці своє здоров'я, будуть працювати тут протягом сорока хвилин, підключивши вентилятори з восьми труб до будівлі першого енергоблока.

Нагадаємо, 11 березня цього року, в Японії, стався землетрус величиною 9 балів з подальшим цунамі, в наслідок якого сталася аварія на АЕС «Фукусіма-1». Число жертв у даний час налічується вже більше 13,7 тис. людей. Не менш цього числа пропало без вісті. Велика частина людей потонула під час цунамі.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...