• Підслідний екс-міністр ВД Юрій Луценко виступив проти примусового годування

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 6 травня 2011 року
З 1 травня до підслідного екс-міністра ВД Юрія Луценка, який оголосив тривалу голодівку, співробітники Лук'янівського СІЗО почали застосовувати примусове годування. Про це рішення повідомив народний депутат «НУ-НС» Юрій Гримчак по «5 каналу».

Юрій Луценко 23 квітня оголосив голодування на знак протесту проти тривалого арешту і незаконного рішення Апеляційного суду Києва та ГПУ.

1 травня лікарі провели Юрію Луценко медичний огляд і встановили втрату ваги на 14 кг, високий рівень ацетону в крові і різкі коливання тиску. У зв'язку з цим співробітники Лук'янівського СІЗО прийняли рішення про примусове годування висококалорійною сумішшю.

Юрій Луценко написав заяву на ім'я Генерального прокурора України Віктора Пшонки з відмовою від примусового годування та вимогами: переглянути і скасувати незаконне рішення суду про тривале утримання під вартою та надати медичну консультацію з лікарем-ревматологом.

У заяві підслідний екс-міністр ВС Юрій Луценко зазначив, що заради свободи і справедливості має намір відстоювати свої права ціною життя і буде противитися примусовому годуванню із застосуванням сили.

У заяві він також обвинувачував прес-службу ГПУ в брехливих заявах про «задовільний» стан його здоров'я, і що він «вживає ковбасу, поживну суміш та інші продукти».

Генпрокуратура ознайомилася з письмовою заявою екс-міністра ВС Юрія Луценка, але відповідь сьогодні навряд чи дасть, як повідомила прес-служба ГПУ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...