• Донецьк запізнюється з будівництвом готелів до Євро-2012

  • Понеділок, 9 травня 2011 року

Донецьк, як і раніше,  ризикує не встигнути з підготовкою потрібної кількості готелів за час, що залишився до проведення в місті матчів Євро-2012. Такі невтішні перспективи озвучив мер міста Олександр Лук'янченко. При цьому Донецьк не тільки відстає від встановленого УЄФА графіка, але і займає останнє місце з підготовки готелів серед інших українських міст.

За словами мера шахтарської столиці Україні, міська влада всіляко намагаються форсувати як будівництво нових готелів Донецька, так і реконструкцію старих. Олександр Лук'янченко запевняє, що місто веде переговори з банками, які можуть надати необхідну фінансову допомогу. «З готелями у нас є  серйозне відставання. Зараз ми працюємо із двома державними банками - «Ощадбанк» і «Укрексімбанк» з питання допомоги у виділенні кредитних ресурсів на добудову і закінчення капітальних ремонтів.

Сьогодні на різних стадіях знаходиться 12 готелів», - відзначив донецький мер.Після капітального ремонту ось-ось відкриється готель «Шахтар», до Дня Донецька буде презентована друга частина готелю «Вікторія», а до кінця року розшириться готель «Централь». Крім цього Олександр Лук'янченко повідомив, що днями почалася реконструкція ще одного недорогого готелю  - «Дружба», знайомого багатьом, хто бував у Донецьку в радянські роки. Ведуться також активні роботи з реставрації готелів «Київ» і «Олімп», будується готель «Європа». Всього ж, як нагадав мер, до послуг гостей Чемпіонату Європи з футболу в Донецьку будуть надані не менше 55 готелів.

 У плані готелів Донецьк явно відстає від інших міст, приймаючих Євро-2012. Зате значно випереджає їх за підготовкою спортивної інфраструктури. У серпні відзначить своє дворіччя стадіон «Донбас Арена», практично готові всі спортивні бази, на яких будуть тренуватися європейські футбольні збірні. При цьому мер Донецька підкреслює, що на підготовку спортивних об'єктів не було витрачено жодної копійки бюджетних коштів. Чого, на жаль, не можна сказати про Київ, Харків та Львів, яким поряд з Донецьком належить приймати Чемпіонат.

 Непогано йдуть справи в Донецьку і з транспортною інфраструктурою. За запевненням мера, вирішено всі питання щодо фінансування реконструкції донецького залізничного вокзалу і будівництва його приміського терміналу. На завершальній стадії будівництва знаходиться також і міжнародний термінал міського аеропорту. Йдуть за графіком ремонт доріг Донецька, а також будівництво об'їзної траси навколо міста.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...