• Відпочинок на узбережжі Азовського моря знаходиться під загрозою зриву

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 6 травня 2011 року
В наслідок штормів, які взимку і цієї весни зруйнували багато піщаних пляжів, курортний сезон на узбережжі Азовського моря знаходиться під загрозою зриву, вважають експерти.

Шторми змили 50% всіх піщаних пляжів Азовського моря і завдали великої шкоди популярним пляжам. Так, у Маріупольському районі без пляжів опинилися селища: Сєдово, Безіменний, Холодний і Обрив.

Щоб відновити і зміцнити прибережну зону знадобиться не менше 12 млн. євро державних коштів, яких у місцевих виконкомах немає. Та й зараз до багатьох пансіонатів, будинків відпочинку, санаторіїв і приватних секторів підбирається вода.

Мало того, що курортний сезон на дешевому узбережжі Азовського моря знаходиться під зривом, але і в майбутньому відпочинок на цих пляжах стає питанням. Незаконні забудови, розташовані поблизу від морського берега і не укріплені берегові лінії Азовського узбережжя можуть опинитися повністю під водою.

Хоча ці зони можуть бути фактично закриті для туристів, але багато відпочивальників, особливо так звані «дикуни», у пошуках дешевого відпочинку, все ж таки будуть туди спрямовуватися.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...