• Хто буде фіналістом «Євробачення-2011»?

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 6 травня 2011 року
З 1 травня в Google стартувало «народне» голосування за фіналістів «Євробачення-2011». За пошуковим запитом тут можна спостерігати за популярністю учасників Євробачення і дізнатися, скільки балів отримав у голосуванні учасник серед користувачів Інтернет. Але, на жаль! – це все ж таки не результати голосування журі.

У свою чергу, авторитетні британські букмекеровські контори William Hill і Ladbrokes поставили ставку на перемогу в конкурсі «Євробачення-2011» Аморі Василі – тенора з Франції, за виконання пісні «Sognu». Співачці Мікє Ньютон із України дали 27-30 місце. Друге місце віддали Естонії і третє – Великобританії. До п'ятірки лідерів також увійшли Угорщина і Азербайджан.

За прогнозами William Hill до десятки фіналістів «Євробачення-2011» увійдуть: Боснія і Герцеговина, Швеція, Німеччина, Росія та Ірландія. А як прогнозує Ladbrokes, цю десятку складуть: Боснія і Герцеговина, Норвегія, Швеція, Данія і Німеччина.

До відкриття «Євробачення-2011» залишилося вже менше тижня, яке пройде 10-14 травня в Дюссельдорфі, в Німеччині – найбагатшому місті Європи. 10 травня відбудеться його перший півфінал. Другий півфінал пісенного конкурсу відбудеться 12 травня, і 14 травня 2011 р. – фінал.

Німеччина завоювала право на проведення «Євробачення-2011» після того, як його 19-річна німка Олена Мейєр-Ландрут перемогла на «Євробаченні-2010» в Осло.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...