• Рейтинг найбільш міцних автомобілів року

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 6 травня 2011 року
Видатний європейський автоклуб ADAC, розташований у Німеччині, опублікував щорічний статистичний звіт про кількість зареєстрованих ремонтів автомобілів, проіндексувавши їх за марками та моделями.

Однією з вимог статистики: автомобілі повинні бути не старіше шести років, і кожної моделі повинно бути не менше 10 тис. автомобілів.

У минулому році в Німеччині було зафіксовано більш ніж чотири мільйони викликів евакуатора з технічних поломок автомобілів. І як показав рейтинг, німецькі автомобілі виявилися найнадійнішими.

Серед малолітражних автомобілів у високому рейтингу надійності виявилися: Toyota Aygo, яка зайняла перше місце, Fiat 500 – друге, Peugeot 107 – третє, повідомляє Auto Evolution.

Найбільш надійними є MINI – за часткою поломок субкомпактом. По середньому класу першу трійку склали: BMW 1 Series, Mercedes C-Class, BMW 3 Series. З кросоверів найкращим виявився BMW X3. З категорії бізнес-класу: BMW 5 Series і Audi A 6.

Німецький клуб автомобілістів ADAC кожен рік на основі статистики поломок публікує дослідження надійності автомобілів. У статистиці поломок враховуються зафіксовані виклики аварійного евакуатора від ADAC.

Статистика ADAC також показала, що в 23,4% з 100% (найчастіше) виникають поломки в двигунах. З них 9% – із-за несправності в паливній системі.

 
 

Ретійнг надійності ADAC за класами

 Kleinstwagen (клас А)
 Kleinwagen (клас B)
Untere Mittelklasse (класи В-С)
Mittelklasse (класс D)
Obere Mittelklasse (класи D-E)
Kleinbusse/Transporter (мікроавтобуси)
Цифри нижче означають кількість виїздів аварійної служби на 1000 машин. Виклики на зразок "скінчилося пальне" або "сіли акумулятори, не можу завестися" не враховуються.
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...