• США має намір допитати дружин бін Ладена

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 10 травня 2011 року
США запросили Пакистан допитати трьох дружин лідера Алькаїди, Усами бін Ладена з приводу діяльності голови терористичної організації, як повідомив Джей Карні, прес-секретар резиденції президента США.

Американська сторона має намір допитати трьох дружин бін Ладена для з'ясування більш детальної інформації про діяльність голови Алькаїди.

У результаті ліквідації бін Ладена американською стороною, між Пакистаном і США виникла напруженість, передає Reuters.

З цього приводу Джей Карні сказав, що для Америки дуже важлива співпраця з Пакистаном, так як це в інтересах їх національної безпеки. США сподівається на те, що вони зможуть подолати розбіжності через знищення бін Ладена. У той же час Америка відмовилася вибачатися з цього приводу, вважаючи, що їм нема за що вибачатися перед Пакистаном.

Незважаючи на це, Пакистан готовий сприяти розслідуванню, давши дозвіл американській стороні допитати дружин бін Ладена, якщо буде отримано на це згоду від держав, чиїми громадянками вони є.

Вже стало відомо, що одна з трьох дружин глави Алькаїди, уродженка Ємену, була взята під варту і дала свідчення про чоловіка пакистанським спецслужбам. Вона сказала, що Усама бін Ладен жив в Абботабаде 5 років. З Афганістану він виїхав у 2003 році.

Нагадаємо, глава Алькаїди Усама бін Ладен був знищений американським спецназом в місті Абботтабад, в ніч на 2 травня, як заявив про це президент США.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...