• Київ — реєстрація нових автомобілів можлива буде по Інтернету

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 10 травня 2011 року
Новий автомобіль з 11 травня тепер можна буде зареєструвати через Інтернет, як повідомила прес-служба ДАІ Києва.

Ця послуга дозволить новим власникам авто заощадити 1,5-2 години свого часу, який він витратив би при отриманні номерів у МРЕВ на заповнення заяви.
Тепер заяви можна буде надсилати на електронну пошту за місцем прописки власника авто.

Форма документа знаходиться за адресою: http://udai.kiev.ua/. У заяві необхідно вказати дані про власника автомобіля, місце прописки, контактний телефон, паспортні дані автомобіля, митну декларацію або довідку-рахунок, видані при купівлі авто. При виникненні питань щодо заповнення заяви, телефонуйте у МРЕВ.

Після електронної відправки заяви необхідно буде на наступний день з'явитися у МРЕВ для оплати послуг і техогляду. Вартість реєстрації та ж – 38 грн., яка включає: огляд (11 грн.), оформлення документів (15 грн.), сплату за реєстрацію (12 грн.), номери (91,5 грн.).

Прес-служба ДАІ заявила, що дану послугу вводять в якості експерименту і сподівається, що ця ідея буде затребувана, оскільки в столиці Україні щодня реєструють до 50 тільки нових машин (по 4-5 у МРЕВ), на що зазвичай втрачається цілий день. Особливо це буде зручно для автогосподарств, які реєструють багато машин. Найголовніше, без помилок заповнити заяву.

Для старих автомобілів поки ця послуга не діє.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...