• Facebook використовує небезпечні програми – компанія Symantec

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 11 травня 2011 року

Ще одна сторона – компанія Symantec звинуватила Facebook у використанні інформації його користувачів третіми особами.

За даними антивірусної компанії Symantec користувачі Facebook щодня встановлюють до 20 млн. онлайнових додатків, у тому числі й онлайн-ігор. Небезпека використання таких додатків полягає в тому, що скасувати доступ таких додатків до особових даних користувача можна тільки змінивши пароль до мережі Facebook.

Symantec вважає, що треті сторони, в першу чергу рекламодавці, не тільки мали можливість переглядати профілі користувачів, листування, фотографії, а й відправляти повідомлення від імені користувача.

У квітні цього року Symantec у своєму блозі писала: «За нашими оцінками, ймовірність витоку особистої інформації мається у 100 тис. додатків Facebook».

Експерти запевнили, що керівництво Facebook розгляне це питання.

Пізніше, ознайомившись з претензією Symantec, представники мережі Facebook відповіли, що у Symantec немає доказів про витоки особистої інформації користувачів через використання онлайн- додатків та ігор.

За словами представника мережі Facebook, їх група сертифікованих фахівців обробляє всі одержувані запити з метою захисту особистої інформації.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...