• Кабмін переглянув оклади робітникам бюджетної сфери

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 11 травня 2011 року
Кабмін України переглянув оплату праці працівникам бюджетної сфери. Підвищення зарплати працівникам І розряду буде вже з 1 липня цього року, як повідомив прем'єр міністр України Азаров на засіданні Кабміну.

Прискорити процес підвищення зарплати бюджетникам вдалося за рахунок зростання економіки, як сказав Азаров, який склав до 5% з початку цього року.

Уряд ліквідує зрівнялівку в окладах працівникам бюджетної сфери з І по VII розряди. Різниця між I і II розрядами буде 5 грн., і починаючи з II по VII – у 10 грн.

Таким чином, 3,5 млн. бюджетникам підвищать зарплату. З них: вчителям – на 170 грн., лікарям/хірургам – на 200 грн.

Випускникам медичних вузів і фармацевтичних навчальних закладів, що уклали 3-х річний договір по праці в селах, селах і селищах, буде виплачена разова компенсація у розмірі п'яти мінімальних зарплат (близько 5 тис. грн.), повідомив прем'єр міністр України.

А з 1 вересня буде здійснена надбавка за вислугу років працівникам реабілітаційних центрів, територіальних центрів і працівникам будинків-інтернатів на 10-30% від окладу.

Нагадаємо, з березня цього року Кабмін України підвищив оклади педагогам всіх категорій – на 20%, а з 1 квітня – бюджетникам І розряду – до 625 грн.

Всього буде потрібно 367,2 млн. грн. для здійснення даного рішення Кабінету міністрів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...