• Засновник сайту WikiLeaks нагороджений премією миру і золотою медаллю

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 11 травня 2011 року
Засновнику сайту WikiLeaks Джуліану Ассанжу австралійська організація «Sydney Peace Foundation» присудила премію миру за правозахисну діяльність, повідомила газета «Sydney Morning Herald».

Також Джуліану Ассанжу була вручена золота медаль за ту ж – правозахисну діяльність. Церемонія нагородження пройшла у Лондоні.

У той же час директор «Sydney Peace Foundation» Стюарт Різ звинуватив австралійську владу у змові з США в переслідуванні Джуліана Ассанжа за підрив їм «конформізму політичних і культурних ортодоксів».

Сам Джуліан Ассанж на церемонії заявив, що вручена йому премія миру цінна тим, що вона згуртовує зусилля всіх людей на планеті у боротьбі за справедливість, і сказав, що перед «Sydney Peace Foundation» стоїть важка місія у виявленні людей і організацій, які відстоюють цю справедливість.

Нагадаємо, сайт WikiLeaks став відомим після публікації на його сторінках тисяч секретних документів з Міністерства оборони і Держдепартаменту США. Проти самого Джуліана Ассанжа було порушено справу у Швеції за сексуальні злочини.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...