• Новий витік радіоактивних речовин стався в районі «Фукусіма-1»

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 12 травня 2011 року
Японія: У районі АЕС «Фукусіма-1» стався викид у море радіоактивних речовин, у результаті чого тут був надзвичайно підвищений рівень радіоактивного фону. Зараз витік радіоактивних речовин зупинено, як повідомила ЗМІ компанія Tokyo Electric Power.

За припущеннями фахівців TEPCO, витік стався у море через тріщини трубопроводу третього реактора. За останніми даними, максимальний рівень радіоактивного цезію у воді поблизу трубопроводу доходив до 1,5 мЗв / год *.

Фахівці TEPCO визнали, що частина радіоактивної води потрапила в океан через тріщини у дренажній системі енергоблоку. Тріщини були залатані тим же способом, що і на 2-му енергоблоці в минулому місяці.

За стандартами Японії, доза опромінення на рік для звичайної людини не повинна перевищувати рівень 1 мЗв, для працівників АЕС – 100 мЗв, а для ліквідаторів аварії на "Фукусіма-1» – 250 мЗв, згідно з постановою уряду.

Примітка: мЗв – мілізіверт – розмірність поглиненої часткової одиниці випромінювання. 1 зіверт – це кількість енергії, поглиненої на 1 кг біотканини.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...