• Молодих «терористів» за вибухи у Макіївці чекає довічне ув'язнення

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 11 травня 2011 року

СБУ 7 квітня 2011 відправила до прокуратури Донецької області матеріали у справі двох вибухів в Макіївці, потім справу було передано до суду. Вчора районний суд Макіївки провів перше слухання по цій справі.

Двох молодих хлопців звинуватять у злочині за теракт. 23-річного випускника ДДМА м. Краматорська Дмитра Онуфрака чекає звинувачення за розбій, замах на вбивство, терористичний акт і незаконне поводження зі зброєю. 22-річного Антона Волошина чекає звинувачення за теракт і отримання майна злочинним шляхом. Молодим «терористам» також належить виплатити матеріальну компенсацію у розмірі одного мільйона грн.

Підставою для звинувачення у тероризмі послужили самі свідчення, дані Дмитром Онуфраком і Антоном Волошином на численних допитах і очних ставках. Вони зізналися і в замаху на таксиста, якого планували вбити.

Батьки Антона Волошина та Дмитра Онуфрака стверджують, що їхні сини ні в чому не винні. Мати Дмитра Онуфрак вважає, що ці свідчення з її сина вибивали і написала в генпрокурору листа, на який відповіді поки що не надійшло.

Крім того, ця несподіванка змусила жінку злягти у ліжко через перенесені два гіпертонічних криза. Як вона каже, для неї – це шок – це суд над невинними.

Мати Антона Волошина також дивується в причетності до тероризму свого сина. Вона сказала, що він і всі його друзі – студенти-комп'ютерники. «Який він може бути терорист?» – дивувалася вона.

Нагадаємо, в Макіївці 20 січня, у двох місцях одночасно сталися вибухи, які прогриміли біля головного офісу «Макіїввугілля» та безпосередньо біля супермаркету. Злочинці вимагали грошей у розмірі 4,2 млн. євро, в іншому випадку вони погрожували провести вибухи в інших місцях. Викуп був зібраний, але терористи за ним не прийшли, а через три тижні в наручниках опинилися молоді хлопці.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...