• Стратегічний план ДАІ МВС України в рамках ООН

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 12 травня 2011 року
Україна взяла участь у програмі ООН 2011-2020 рр. щодо забезпечення безпеки дорожнього руху. Про це заявив вчора начальник Департаменту ДАІ МВС.

«Ситуація на українських автошляхах – одна з головних загроз державній безпеці, Україна займає п'яте місце в Європі», – сказав Віктор Янукович у зверненні з нагоди офіційного дня відкриття 10-річної програми ООН щодо забезпечення безпечного дорожнього руху.

У зв'язку з цим Віктор Янукович закликав усі органи влади, організації, депутатів і мешканців України підтримати програму ООН 2011-2020 рр. щодо забезпечення безпеки дорожнього руху.

За словами начальника ДАІ МВС Києва Валерія Лозового, ними вже розпочато роботу в рамках даної програми: розроблено стратегічний план до 2015 року щодо підвищення безпеки дорожнього руху в Україні. Зараз він знаходиться в Кабінеті міністрів на розгляді.

З 1 червня, як вже повідомлялося, на державних дорогах відновиться патрулювання дорожньо-патрульної служби ДАІ. Усі стаціонарні пости будуть оснащені комплексними пошуковими системами, що працюють у режимі онлайн. Між стаціонарними постами будуть патрулювати на службових автомобілях мобільні екіпажі ДАІ.

У цілому МВС України передбачає відновити роботу 34-х стаціонарних постів. Так що кількість ДТП на українських автодорогах має зменшитися, яких в Україні щодня відбувається до 70, сказав Валерій Лозовий.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...