• «Facebook» звинуватив «Google» у недбалому ставленні до особистої інформації користувачів

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 16 травня 2011 року
«Facebook» побоюється за появу нового свого конкурента «Social Circle», який незабаром з'явиться у кібер-Інтернет просторі від «Google».

«Facebook» стала побоюватися через те, що в майбутньому на пошуковій сторінці «Google» будуть видаватися профілі майбутньої мережі «Social Circle», а не «Facebook». Також, цілком імовірно, що його учасниками можуть автоматично стати сотні мільйонів користувачів «Gmail», вважають оглядачі.

У зв'язку з цим, у блогах і ЗМІ на замовлення «Facebook» з'явилися пропіарені критичні матеріали про «Google».

Як повідомив один американський блогер Кріс Согейн, піар-агентство «Burson-Marsteller» намагалося його переконати написати замовну статтю проти «Google», в якій звинуватити пошукач «Google» у грубому вторгненні в особисте життя користувачів. Мов, користувачі «Gmail», що мають друзів на «Facebook» стануть мимовільними провідниками витоку інформації через «Social Circle» без їх на те згоди. Але Кріс Согейн не пішов на змову з піар-фірмою. Після цього випадку блогер швидко став героєм Інтернету.

У чиїх інтересах діяла «Burson-Marsteller» невідомо, але в блогосфері тоді часто згадувалися компанії «Microsoft» і «Apple».

Після розслідування, що почалося газетою «USA Today» і сайтом «The Daily Beast», з'ясувалося, що за «Burson-Marsteller» стояла мережа «Facebook», як зізналася пізніше вона сама. Критичні статті про «Google» планувалося опублікувати у найбільших американських виданнях «Politico», «The Washington Post» і «The Huffington Post».

Пізніше представник «Facebook» в інтернет-мережі вибачився, прокоментувавши, що в завдання «Facebook» не ставилося обмовити «Google». «Facebook» заявив, що звернувся до послуг «Burson-Marsteller» з двох причин: «Google» недбало ставиться до конфидициальності користувача даних, і намагається використовувати напрацьовану базу «Facebook» у своїх соціальних сервісах.

Сам «Google» наразі нічого не говорить з цього приводу і тихо спостерігає зі сторони за ситуацією.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...