• Результати конкурсу «Євробачення-2011»

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 16 травня 2011 року
 
Кришталевий мікрофон – перехідний приз «Євробачення-2011» увезли з собою переможці конкурсу з Азербайджану. Таким чином, наступний конкурс – «Євробачення-2012» пройде в їхній країні.

31-річна азербайджанка Нігяр Джамал із Лондона і 22-річний Ельдар Касимов із Баку стали володарями перехідного призу «Євробачення-2011», що пройшов 15 травня у Німеччині, в Дюссельдорфі. Дует з Азербайджану виступив у фіналі конкурсу з піснею «Running Scared», написаную їх співвітчизницею. Як сказали фіналісти, для перемоги їм знадобилося 4 роки.

Результат фіналу виявився досить несподіваним, тому що всі ставки були поставлені на фаворита конкурсу – француза Аморі Василі, який у результаті не ввійшов і в першу десятку, зайнявши лише 15 місце.

Друге місце у «Євробаченні-2011» зайняв італієць Рафаель Гуалацці, третє – Ерік Сааде зі Швеції.

Наша співвітчизниця Міка Ньютон, якої букмекери давали шансів 1:100 за те, щоб увійти до першої десятки, зайняла четверте місце! П'яте місце віддали Данії.

Інший фаворит букмекеровських ставок – дует «Jedward» із Ірландії, зайняв аж 8-е місце, а знаменита група «Blue» – 11-е.

Переможців визначали шляхом глядацького голосування, а також голосуванням професійного журі з 43 країн Європи.

На сайті Сeleb ви можете ознайомитися з повним списком міжнародного голосування.
 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...