• У поїздах Київ-Москва буде спрощено процедуру прикордонного контролю

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 17 травня 2011 року

За підсумками домовленості президентів В. Януковича і Д. Медведєва, з 29 травня поточного року змінюється порядок і час проведення прикордонно-митного контролю у швидкому поїзді № 001/002 сполученням Кіев-Москва/Москва-Кіев, повідомив прес-центр «Укрзалізниці».

Зокрема, з 29 травня всі прикордонно-митні перевірки в поїзді № 001 сполученням Москва-Київ будуть починатися за 1 годину до відправлення поїзда зі столиці РФ, на Київському вокзалі.

Прикордонно-митна перевірка в поїзді № 002 сполученням Київ-Москва буде проходити по шляху проходження поїзда, починаючи з 6:20 ранку від станції «містечко Лісова», до кінцевого пункту – Москви.

Тобто в новому графіку перевірки більше не буде проміжних зупинок для зміни локомотиву та нічного прикордонно-митного контролю на кордонах. Він буде здійснюватися на вокзалі.

Ці зміни вже включені в графік руху поїздів, тому працівники залізниці звертають увагу пасажирів на те, щоб своєчасно готувати паспорти та інші документи, необхідні для пред'явлення митникам при перетині кордону, і трохи раніше приїжджати на вокзал.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...