• Відвернені теракти в Ірландії напередодні візиту Єлизавети ІІ

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 17 травня 2011 року

Напередодні візиту до Ірландії Єлизавети ІІ – королеви Великобританії, ірландські озброєні сили знешкодили два вибухові пристрої у районі Дубліна, повідомляє агентство AFP.

Перший знайдений самопальний вибуховий пристрій був виявлений ввечері у понеділок в автобусі, який слідував по населеному пункту Мейнуті, розташованому недалеко від Дубліна, як повідомила про це ірландська поліція.

Бомба була знешкоджена після того, як у поліцейське управління надійшов анонімний дзвінок про вибуховий пристрій. Тим часом у передмісті міста Інчікор, розташованому також неподалеку від Дубліна, була виявлена друга бомба.

Обидва підготовлюваних теракти в Ірландії були відвернені 16 травня – за один день до візиту Єлизавети ІІ. У той же день стало відомо і про те, що теракт готується і в центрі Лондона.

Нагадаємо, Північна Ірландія входить до складу Сполученого Королівства Великобританії, тому відносини залишаються напруженими між Дубліном та Лондоном. Останній монарх, який побував в Ірландській державі в 1911 році – був король Георг V – дід Єлизавети.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...