• Хлопчик-магніт із Хорватії демонструє свої надприродні здібності

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 16 травня 2011 року
Хлопчик-магніт шести років з хорватського села може утримувати на своєму тілі до 25 кг «залізяк».

Хлопчик-магніт на ім'я Іван із сільської місцевості, поблизу Копривниці у Хорватії здивував усіх своїми неабиякими здібностями: він може втримати на своєму тілі до 25 кг металу, передають хорватські репортери.

Зовні він нічим не відрізняється від своїх однолітків, але його тіло здатне притягувати до себе металеві предмети, як магніт. Хлопчисько вже став справжнім героєм хорватської сім'ї.

Іван не докладаючи жодних зусиль може утримати у висячому положенні на грудях і руках до 25 кг різних «залізяк».

Щоб перевірити його надприродні здібності, на хлопчика навісили десять кілограм різних предметів, дві сковорідки, та ще дві гирі, а йому хоч би що: всі предмети прилипли до тіла як до магніту.

Ваня зізнався, що йому не важко носити на собі металеві предмети, але він від цього втомлюється. Крім того, батьки Івана сказали, що їх син здатний знімати біль, але цей процес забирає у нього всі сили.

Одного разу Ваня продемонстрував такий фокус. Він помістив в акваріум шість рибок і став по свистку віддавати їм команди. Рибки беззаперечно підпорядковувалися фокуснику, то збираючись разом, то шикуючись у шеренги, рухаючись парами або міняючись місцями. Своїм вчинком маленький-фокусник викликав невдоволення у зоозахисників. Вони вважають це жорстоким.

 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...