• Київський Апеляційний суд відмовив у скарзі Юлії Тимошенко

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 8 червня 2011 року
Сьогодні Апеляційний суд Києва визнав законність порушення кримінальної справи щодо газових контрактів проти колишнього прем'єра України і нині лідера опозиції Юлії Тимошенко.

Прихильники Тимошенко відреагували на рішення апеляційного суду криками: «ГПУ на Колиму», «Ганьба». А сама Юлія сказала, що і не розраховувала на позитивне рішення і подала апеляційну скаргу тільки для того, щоб пройти всі інстанції для звернення до Європейського міжнародний суд.

«Рішення, яке буде винесено Київським апеляційним судом, виходить з адміністрації Президента. Ми розуміємо, що ця справа замовлена, і вони її прискорюють», – сказала Тимошенко журналістам сьогодні перед засіданням у Київському Апеляційному суді.

У своєму блозі на Twitter вона одразу після оголошення рішення суду опублікувала повідомлення: «Рішення „відмовити” винесли через декілька хвилин після початку суду. Швидко працюють».

Нагадаємо, Печерським районним судом Києва 11 квітня 2011 р. у відношенні Юлії Тимошенко було заведено кримінальну справу щодо «газового контракту», на «неправомірне рішення» якого вона подала апеляцію.

Як заявив прем'єр-міністр Микола Азаров, Ю. Тимошенко в 2009 році підписала з Росією борговий газовий контракт в обмін на списання $ 450 млн. боргів із корпорації ЄЕСУ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...