• Джерелом кишкової інфекції виявилися німецькі бобові, а не іспанські овочі

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 6 червня 2011 року
У Нижній Саксонії були виявлені трав'янисті рослини із сімейства бобових, імовірно заражені небезпечними бактеріями, повідомляє Бі-бі-сі.

На Ільценскій фермі, розташованій у 100 км від Гамбурга, фахівці виявили паростки квасолі, брокколі, люцерни, сочевиці, гороху та більше десятка інших трав'янистих рослин, що вирощувалися при температурі 38°С – у парових умовах. Як вважають фахівці, таке середовище є ідеальною для розвитку всіх видів бактерій, у тому числі і шкідливих.

Дана продукція поставлялася на ринки Гамбурга і в довколишні райони Німеччини. В даний час ферма закрита і весь врожай бобових знищений. До того ж, у двох фермерських працівників виявлена кишкова паличка.

Дане джерело виявлення кишкової інфекції поставив Німеччину в скрутне і незручне становище, оскільки раніше в цьому звинувачували іспанські овочі – огірки, помідори та ін.

На даний час у Німеччині число жертв кишкової палички E. Coli збільшилось. Кількість хворих перевищила 2 200 осіб. Крім Німеччини, випадки захворювань кишкової інфекцією зафіксовані в 10 європейських країнах, у тому числі в США.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...