• Знайдено перші докази у справі колишнього глави МВФ Стросс-Кана

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 24 травня 2011 року
Генні зразки ДНК Домініка Стросс-Кана, колишнього глави МВФ, збігаються з генетичним матеріалом, взятому на одязі покоївки, яка звинуватила його у сексуальному домаганні, повідомляє агентство АР.

Раніше Бенджамен Брафман адвокат обвинуваченого, заявляв, що у справі не буде ніяких судово-медичних доказів акту сексуального насильства.

Газета New York Post повідомила, що так звана жертва Стросс-Кана орендувала квартири в будинках носіїв ВІЛ-інфекції і хворих на СНІД. Починаючи з січня 2011 року вона проживала з дочкою 15-ти років у будинку Спільноти носіїв ВІЛ та хворих на СНІД Гарлема, призначеному винятково для дорослих, уражених вірусом ВІЛ-інфекції.

У даний час колишній глава МВФ перебуває під домашнім арештом на Манхеттені, його охороняють колишні співробітники ФБР, що нині працюють на Stroz Friedberg. Стросс-Кан також перебуває під відео-наглядом, і на нього надітий електронний браслет, який показує його місцезнаходження. Родичам і знайомим можна відвідувати і розмовляти з ним тільки по телефону.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...