• Колишній глава МВФ Стросс-Кан відпущений під заставу 1 млн. $ США

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 20 травня 2011 року

Колишній глава МВФ Домінік Стросс-Кан, обвинувачений у спробі зґвалтування, відпущений до суду під заставу 1 млн. $ США постановою нью-йоркського суду 19 травня, повідомляє ВВС. Також у підслідного повинні бути в запасі 5 млн. $ США.

Стросс-Кан під домашнім арештом буде перебувати до 6 червня на Манхеттені, у квартирі своєї доньки. За ним буде вестися постійне відеоспостереження. Суд Нью-Йорка наполіг, щоб за Стросс-Каном також спостерігав один озброєний охоронець, послуги якого обвинувачений повинен сам оплатити.

Всі документи про звільнення Стросс-Кана під заставу будуть оформлені сьогодні в п'ятницю. В свою чергу, адвокати обвинуваченого заявили, що їх підзахисний не буде намагатися втекти із-за своєї широко відомої зовнішності, хоча прокурори вважають, що в обвинуваченого є досить суттєві стимули для того, щоб сховатися, так як у присяжних є достатньо підстав для пред'явлення йому офіційного звинувачення.

Вчора глава МВФ Домінік Стросс-Кан офіційно подав у відставку. Одним з фаворитів серед кандидатів на пост глави МВФ, вважають Крістіна Лягарда – міністра фінансів Франції. Тімоті Гейтнер міністр фінансів США закликав до максимально відкритого процесу призначення нового глави МВФ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...