• Американська сторона закрила тему про ліквідацію Усами бін Ладена

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 19 травня 2011 року

Військове відомство Пентагону ухвалило рішення про остаточне закриття теми про ліквідацію Усами бін Ладена.

Це рішення було ухвалене в цілях безпеки учасників цієї операції та їх сімей, а також, щоб уникнути проблем у майбутньому в проведенні подібних операцій, повідомив на прес-конференції журналістам Міністр оборони США Роберт Гейтс.

Він заявив журналістам: «Я вважаю, що настав час припинити будь-які розмови навколо абботабадскої операції по знищенню бін Ладена. Нам потрібна тісна співпраця з Пакистаном. Мене хвилює те, що про цю операцію ходять дуже багато розмов від різних людей. Тому ми винесли рішення, що більше не будемо говорити про подробиці цієї 15-годинної операції».

Роберт Гейтс пояснив, що Пентагон розгляне необхідні заходи щодо захисту родичів «морських котиків» від відповідних нападів.

Адмірал Майкл Маллен, який також був присутній на прес-конференції з журналістами, сказав, що боротьба з тероризмом не закінчена. «Пора припинити говорити про ліквідаторів бін Ладена і їхні сім'ї, інакше це ніколи не закінчиться. Ми і так вже багато говорили про це», – звернувся він до журналістів.

Зазначимо, після відмови уряду США показати фото та відео матеріали з місця проведення спецоперації по ліквідації бін Ладена, в ЗМІ та Інтернет-мережі з'явилася думка, що дана операція була всього лише інсценуванням спецслужб США.

Поки що єдиним доказом ліквідації Усами бін Ладена є результати американської ДНК-експертизи, яка була зроблена до того, як мертве тіло глави Аль-Каїди скинули в Аравійське море. Його прихильники також підтверджують факт смерті свого ватажка.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...