• Прем'єр Криму: Китайська гречка фасується в українській упаковці

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 18 травня 2011 року

Влада Криму обурена, що закупівлею китайської гречки займається невідома комерційна структура, а не державна, як повідомляє газета «Тиждень
».

Василь Джарти голова кримської Ради міністрів, заявив, що китайська гречка, яка з'явилася на прилавках кримських магазинів, розфасована в українській упаковці, від чого її помилково можна прийняти за вітчизняну.

«Купує невідома структура за невідомою ціною, сумнівної якості, фасують під українську гречку в зв'язку з тим, що українці не хочуть її їсти. Люди дізнаються, що це не та гречка тільки після приготування, коли вона перетворюється на мамалигу», – сказав Василь Джарти.

Він також зазначив, що Крим не може контролювати ціну на цю гречку. «Фактична вартість гречки в Криму зараз варіюється в межах 22 грн. Ця ціна тримається вже третій тиждень на ринку» – зазначив Володимир Яцуба, представник Президента в АР.

Василь Джарти хоче задати Азарову питання: де ж обіцяна дешева гречка? І чому вона закуплена якоюсь комерційною структурою, а не державною?

Нагадаємо, компанія «Хліб Інвестбуд» встановила на китайську гречку відпускну ціну – 16,06 грн./кг, і роздрібна ціна не повинна перевищувати 17,99 грн./кг.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...