• Чому зростають ціни на овочі в Україні

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 18 травня 2011 року


Вирощування овочів в Україні скоротилося на 50%, і, як наслідок, ціни на овочі постійно ростуть, про це заявив на сьогоднішньому засіданні Кабміну прем'єр-міністр України Микола Азаров.Так, за період з початку 2011 року, морква подорожчала на 26%, капуста – на 121%, картопля – на 22%. Тільки за один травень ціни на овочі зросли від 1,5% до 3%, сказав прем'єр.«За останні 20 років агробізнес майже повністю зупинено. Зруйновані сектори  картоплярства і овочівництва, галузі овочесховищ, плодоовочевих баз, холодильників, які забезпечували даною продукцією населення», – сказав він. «У зв'язку з цим, наші споживачі закуповують овочі та фрукти у Польщі, Туреччині, Єгипті, Німеччині», – додав Азаров, і запевнив, що вони не будуть миритися з цією ситуацією.

Як заявив він, зараз уряд зайнявся реформуванням інфраструктури сільгосппродукції. Планується будівництво оптових овочевих ринків, будуть зводитися теплиці, будуватися сховища. Уряд запросив дати звіт ситуацій та перспективи розвитку у сфері аграрного виробництва главам облдержадміністрацій.

Сьогодні на засіданні уряду було розглянуто першочерговий план заходів щодо розвитку даних галузей.

 
 
 
 
 
В українській Мережі існує сайт — Агробізнес України, що висвітлює новини галузі і публікує інформацію, корисну для малих та великих фермерських господарств, зокрема щодо майбутніх виставок сільського господарства.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...