• Уряд США ввів санкції у відношенні президента Сирії

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 19 травня 2011 року

Міністерство фінансів США ухвалило про введення з 18 травня санкцій до президента Сирії Башара Асада за грубі порушення прав людини в країні, передає Reuters.

 
Введення санкцій до Башара Асада буде міцним ударом для Дамаска. Подібний крок показує, що США хоче усунути президента Сирії від влади.

Ще наприкінці квітня влада США наклала односторонні санкції на шість чиновників Сирії: віце-президента, прем'єр-міністра, міністрів внутрішніх справ і оборони, а також на глав розвідувального управління та служби держбезпеки, проте президент країни ще в їх число не входив.

У той же час, глави урядів європейських країн також ухвалили рішення посилити санкції стосовно вище згаданих високопосадовців Сирії. Відносно ж санкцій до Асада, рішення поки залишається під питанням.

Згідно накладених санкцій, будуть заморожені всі активи сирійських чиновників і введена заборона на торговельно-економічні відносини з американськими компаніями і будь-якими приватними особами.

Нагадаємо, Башар Асад перебуває на посаді президента вже 11 років. За цей час загинуло вже 700 мирних жителів в зіткненнях між урядом і протестантами.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...