• Крим впроваджує систему харчування «all inclusive»

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 18 травня 2011 року

Кримське міністерство курортів провело майстер-класи та семінари з впровадження системи харчування «all inclusive» по-кримськи. Про це повідомила прес-служба міністерства.

Майстер-класи пройшли в Ялті в готелі «Respect Hall Resort» і в Алушті в санаторії «Золотий колос» з 16 по 18 травня 2011 р.

Співробітникам кримських готелів і здравниць у рамках майстер-класів за системою «all inclusive» (все включено) провели і семінари, в яких розкрили секрети економіки, складання меню, сервірування столу, особливості роботи системи «all inclusive» та її тенденції розвитку. Керівники кримських готелів і санаторіїв також мали можливість укласти договори з кримськими товаровиробниками на поставку продуктів харчування.

Георгій Псарев заступник прем'єр-міністра АР Крим сказав: «Ми хочемо навчити співробітників готелів, санаторіїв і пансіонатів ефективному використанню продукції кримських виробників в організації харчування по системі«all inclusive».

За словами Псарева, зараз у АР Крим вже 5 об'єктів працює за системою «all inclusive». Близько 50-ти санаторіїв, здравниць, лікарень та готелів перейшли на систему харчування «шведський стіл».

Заступник міністра курортів Криму Олександр Лієв повідомив, що готелям, здравницям і санаторіям, які вирішать впровадити у себе систему «all inclusive», буде надана широка інформаційна підтримка.

Зауважимо, що в свою чергу, турецькі готелі почали скасування системи «all inclusive», яка діяла в Туреччині 10 років, з метою залучення віп-туристів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...