ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Зрада Арнольда Шварценеггера може дорого йому коштуватиме

Велика Епоха

Арнольд Шварценеггер – «Термінатор» і колишній губернатор Каліфорнії, офіційно визнав себе батьком дитини його домробітниці Мілдред Патрісії Баєни (Петті).

Марія Шрайвер має намір відсудити у Арнольда Шварценеггера половину його статку, який оцінюється в 1 млрд. $ США. Фото: Pool/Getty Images
Марія Шрайвер має намір відсудити у Арнольда Шварценеггера половину його статку, який оцінюється в 1 млрд. $ США. Фото: Pool/Getty Images
Відома по серіалу «Доктор Квін, жінка-лікар» акторка Джейн Сеймур, в інтерв'ю TV CNN сказала, що у Арнольда Шварценеггера є ще двоє позашлюбних дітей, як мінімум, існування яких він ретельно приховує. «Я чула від людей, які добре знають Арнольда, про ще його двох позашлюбних дітей. Я думаю, скоро спливе ще багато докладної інформації», – сказала Сеймур.

Арнольд Шварценеггер днями офіційно визнав, що є батьком дитини домробітниці Петті, яка пропрацювала у нього понад 20 років. Позашлюбний син Шварценеггера Джозеф, якому зараз 13 років, народився через тиждень після того, як Марія Шрайвер – його законна дружина, народила йому четверту дитину.

При цьому Петті довгий час приховувала і від свого чоловіка, і від Шварценеггера справжнього батька хлопчика. Коли ж усе з'ясувалося, Шварценеггер став надавати їй і позашлюбному синові щедру матеріальну підтримку. 10 місяців тому він купив їм у Каліфорнії будинок за 325 тис. $ США. Не дивлячись на це Петті ще шість місяців служила в його будинку, і лише на початку цього року вона звільнилася.

Арнольд Шварценеггер розповідав: «Як тільки я залишив посаду губернатора, я зізнався дружині про цей випадок. Я розумію, що заслуговую осуду від своїх друзів і сім'ї. У мене немає виправдань, і я готовий нести повну відповідальність за заподіяну їм біль. У Марії, моїх дітей і сім'ї я попросив вибачення. Я шкодую».

Однак запізніле розкаяння Арнольда Шварценеггера може не врятувати його 25-річний шлюб з Марією Шрайвер – племінницею Джона Кеннеді, яка близько 3-х тижнів тому з'їхала від нього. Її рішучість підтверджує той факт, що вона найняла адвоката Лауру Вессер – адвоката-професіонала в шлюборозлучних справах. Марія прийняла це рішення після публікації фотографії, на якій її чоловік Арнольд був зображений разом з Мілдред Баеной і Джозефом біля різдвяної ялинки.

Марія Шрайвер має намір відсудити у Арнольда Шварценеггера половину його статку, який оцінюється в 1 млрд. $ США.