• Заборона для вантажівок знову буде діяти у столиці України

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 23 травня 2011 року
 
Літня спека може стати перешкодою для безперешкодного в'їзду до Києва великогабаритного транспорту. Якщо температура повітря перевищить 28 градусів тепла, то вантажний транспорт у столицю України не пускатимуть.
 
Про це заявив голова КМДА, Олександр Попов.  За відомістю «Київавтодору», літня спека 2010 завдала шкоди дорогам на шість млн. грн., у зв'язку з тим, що від високої температури розм'якшується бітум, що входить до складу асфальтного покриття, і на дорогах через це з'являються борозни від коліс.

Як показала практика дорожнього будівництва в Україні та стан доріг навіть державного значення – бездоганність існуючих вимог до дорожніх бітумів, сформульованих в Гості бажає мати кращого.

Тим більше, для того, щоб дороги були у належному стані, необхідно кожні 5 років проводити поточний ремонт і кожні 12 – капітальний, але ці терміни, а також якість дорожньо-будівельного матеріалу через брак коштів не дотримуються працівниками ДРБУ. А висока вартість будматеріалів ще часто вимагає і термінової доставки на дуже великі відстані.

 
Так що, в результаті заборони в'їзду вантажного транспорту на в'їздах до міста Києва, можуть не тільки згубно позначитися на ДРБУ, які намагаються не допускати перерви руху на дорогах в зимовий-літній час, і оперативно здійснювати плани будівництва автодоріг, але і для самих водіїв, і для решти транспорту, так як це буде ще й створювати затори на дорогах.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...