• На державтодорогах запровадили зміни у патрулюванні наряду ДАІ

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 25 травня 2011 року

Наказ МВС № 131 щодо зміни Інструкції для працівників дорожньо-патрульної служби від 8 квітня 2011 нарешті вступив у законну силу з 23 травня 2011 року, повідомила служба Державтоінспекції МВС.

Ряд суттєвих змін до Інструкції дорожньо-патрульної служби наступні:
— Патрульний маршрут наряду ДАІ буде визначати начальник ДАІ.
— Під час патрулювання на автошляхах ДЕРЖАВНОГО значення з метою профілактики та попередження ДТП на капоті автомобіля має бути включено сигнальний пристрій синього кольору.

Тобто, якщо працівники ДАІ їхатиме без увімкнених синіх мигалок, значить вони будуть вважатися не при виконанні службових обов'язків. Крім того, розміщення наряду або службового автомобіля ДАІ для проведення профілактичних заходів у маршруті патрулювання визначається суто в місцях частих ДТП, а також з урахуванням добової інтенсивності руху і типу правопорушень, що викликають ДТП.

Іншими словами, тепер патруль ДАІ може стояти не там, де йому хочеться, а в місцях концентрації ДТП. Правда, Щоб автолюбителю довести, що патруль ДАІ розташовано у місці, не відповідному Інструкції, доведеться відшукати статистичну інформацію про ДТП на даній ділянці дороги, і це як мінімум.

Відзначимо, включений проблисковий маячок синього кольору означає – поступися дорогою.
З оригіналом наказу можна ознайомитися на сайті: zakon1.rada.gov.ua

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...