• Європейська народна партія засуджує арешт Тимошенко

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 24 травня 2011 року
Європейська народна партія (ЄНП) різко засудила арешт Юлії Тимошенко, колишнього прем'єр-міністра України, заявив президент ЄНП Вілфред Мартенс і інші представники партії.

«Арешт Юлії Тимошенко – це свавільний акт і продовження односторонніх дій українського правосуддя проти опозиції», – заявили вони.

«Єдина мета цього акту – це перешкодити і залякати українську опозицію», – цитує прес-служба партії ЄНП.

Вілфред Мартенс та представники групи ЄНП Європарламенту по закордонним справам Ельмар Брок та по безпеці і обороні Майкл Галер вимагають від української влади негайно звільнити Тимошенко.

«Я рішуче засуджую арешт Юлії Тимошенко, і буду дуже уважно стежити за ситуацією», – написав він у своєму Twitter президент ЄНП. При цьому Мартенс дав посилання на фотографію, на якій зображений автозак, що стояв у внутрішньому дворі Генпрокуратури Україні, поки Тимошенко була на допиті.

Сьогодні вранці Тимошенко прибула до ГПУ на допит, після чого Печерський суд м. Києва віддав розпорядження про затримання Тимошенко «для проведення слідчих свідчень», оскільки раніше вона, як стверджує слідство, від них ухилялася.

Прес-секретар Генпрокуратури Юрій Бойченко підтвердив наявність постанови Печерського суду про затримання і доставку Тимошенко до суду, але воно слідчими ще не прийнято до дії, як запевнив він.

Генпрокуратура висуває Тимошенко звинувачення по «газовій справі».

Нагадаємо, партія «Батьківщина» Юлії Тимошенко входить до Європейської народної партії.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...