• Кишкова інфекція виявлена в іспанських салатних огірках

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 30 травня 2011 року

Чехія затримала партію огірків, що прибула з Іспанії, заражених кишковою паличкою. Ця партія салатних огірків була поставлена також до Люксембургу, Угорщини та Австрії, як повідомляє агентство АР.

Раніше ЗМІ Німеччини заявляли про те, що іспанські салатні огірки є, як з'ясувалося, носіями кишкової інфекції, у результаті якої у країні захворіло понад 600 людей, десять – зі смертельним результатом.

За попередніми даними, 10 людей, повернувшись до Німеччини із Швеції та Данії, відчули нездужання. У восьми осіб була виявлена кишкова паличка. Епідеміологи вже перевіряють інформацію про можливе виявлення кишкової інфекції у Швеції та Данії.

За даними ВООЗ, кишкова паличка найчастіше передається людині через харчові продукти, заражені цією інфекцією. Джерелом зараження можуть бути такі продукти, як сире молоко й овочі, чи недожарені/недоварені м'ясні продукти. Лікарі рекомендують у таких випадках дотримуватися правил гігієни та ретельно мити овочі.

Відзначимо симптоми, що викликаються кишковими бактеріями: висока температура, блювота, кривава діарея. Протягом 10 днів більшість захворілих одужує, але хвороба може загостритися і стати загрозою для життя.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...