• У влади не вистачить часу, щоб засудити мене по усіх статтях КК – Юлія Тимошенко

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 1 червня 2011 року

Підслідна екс-прем'єр України Юлія Тимошенко вважає, що у влади не вистачить часу до наступних парламентських виборів, щоб порушити проти неї справи за всіма статтями КК України.

«Проти мене кожен день збуджують нову кримінальну справу. У Кримінальному Кодексі України 447 статей, і якщо влада буде щодня порушувати проти мене нову справу, то для цього їм знадобиться півтора року, а у них не вистачить стільки часу», – зазначила Юлія Тимошенко.

Заступник головного прокурора Ренат Кузьмін заявив у Верховній Раді, що стосовно Юлії Тимошенко можуть бути порушені нові кримінальні справи.

Як ми знаємо, останнє з них було порушено за незаконну закупівлю медпрепаратів по завищеними цінам у американський компанії «Olden Group» у 2008-2009 рр., внаслідок чого Суд штату Орегон зобов'язав цю компанію відшкодувати Україні $ 19 млн. Юлія Тимошенко заявила на прес-конференції у ВР , що дані звинувачення є безпідставними, тому що тоді на закупівлях сидів Микола Азаров та його бізнес-партнер, і за судові справи в Америці повинні вони нести відповідальність.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...