• На пляжах Одеси та Одеської області стався масштабний розлив нафти

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 30 травня 2011 року

Два дні тому 250 тонн піску, забрудненого смолистим нафтовим брудом було вивезено з пляжів Одеси та Одеської області. Загальна протяжність забруднення склала 2 км, повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій Одеської обладміністрації.

На сьогоднішній день, після дводенних робіт по ліквідації нафти з узбережжя Одеси та Одеської області виконано на 90%. Прибрано та вивезено понад 250 тонн забрудненого піску з території пляжу Монастирський (попівський) біля мису Великий Фонтан, пансіонату «Совіньйон», центрального пляжу Іллічівська, прибережжя с.Молодіжного Овідіопольського району, як повідомив голова Одеської обладміністрації Едуард Матвійчук.

У ліквідації забруднення брали участь майже 500 чоловік рятувальників МНС, військовослужбовців і волонтерів. Вони намагалися оперативно прибирати брудний пісок, щоб нафтопродукти не встигли глибоко проникнути в нього. Іноді доводилося прибирати пісок на одному і тому ж місці по три рази.

Викид нафти у Чорне море відбувся, як важають одесити, під час заправки кіпрського танкера «Baltic Chief» російським танкером «Оріон» у 13,5 милях від Одеського мису Великий Фонтан. Обидва танкери слідували у бік Миколаївського морського торгового порту для завантаження нафтопродуктами. Справжню причину ПП прояснить розслідування, як кажуть рятувальники МНС та міліція.

 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...