• Митний союз почав витісняти зі своїх ринків металургійну продукцію України

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 1 червня 2011 року
У відповідь на небажання Україні вступати в Митний союз, останній застосував до українського експорту перші жорсткі санкції, склавши список металургійних товарів, до яких будуть застосовані дев'ять спеціальних антидемпінгових і захисних заходів.

Митний союз, до якого входять також Росія, Білорусь і Казахстан, почав витісняти зі своїх ринків українську металургійну продукцію, і як прогнозують у Верховній Раді, цим їх дії проти України не обмежаться.

Жорсткі спеціальні заходи «з метою захисту ринку» будуть застосовані до українських труб з нержавіючої сталі (насосно-компресорних, обсадних, нафтопровідних, газопровідних і гарячедеформованих труб загального призначення), скловолокна, столових приладів, машинобудівного кріплення, підшипників кочення та підшипникових труб (виробництва КНР), а також до нікель плоскому прокату з корозійностійкої сталі виробництва Бразилії, Кореї, КНР та ПАР. Про це було сказано на 27-му засіданні комісії в Мінську і опубліковано прес-службою комісії Союзу під № 648, 19 травня 2011 року.

Введенням жорстких заходів до українських товарів скористається Росія, яка зможе наростити свою присутність в Білорусії та Казахстані. У свою чергу введення цих заходів призведе до пропорційного підвищення цін на продукцію.

Однак, щоб дане рішення комісії Митного союзу вступило в силу, країни Союзу повинні укласти відповідні угоди з Україною, про що будуть вести переговори російська і українська сторони через тиждень в Москві.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...