• Біля Верховної Ради України почалася багатотисячна акція протесту «Вперед!»

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 19 травня 2011 року

На площі, перед будівлею Верховної Ради, сьогодні о 9:00 ранку, в рамках Всеукраїнської акції протесту «Вперед!». Розпочався мітинг, в якому взяли участь більше 300 громадських організацій, підприємців та профспілок.

У район ВДНГ Києва продовжують прибувати з регіонів автобуси з мітингувальниками.

На площі перед ВР, за оцінками організаторів, зібралося більше 3 500 осіб з прапорами і транспарантами. Біля Маріїнського палацу встановлена сцена, поряд з якою кілька учасників б'ють у барабани та сурмять у дудки. Тут же присутні координатори акції: депутат Наталія Королевська, голова колегії акції «Вперед!» Андрій Панайотов, голова профспілок Федерації підприємництва В'ячеслав Рой та інші активісти.

Протестуючі вимагають відставки уряду, зупинити економічні репресії і почати справжню боротьбу з корупцією на всіх рівнях влади. Також одним з головних вимог акції – припинити антинародні реформи і прийняти пакет «Народної реформи», розроблений за ініціативою Королівської та участю більше 300 громадських організацій та профспілок.

В акції протесту крім київських протестуючих, взяли участь представники з міст: Донецьк, Алчевськ, Луганськ, Стаханов, Львів, Вінниця, Тернопіль, Лубни, Полтава, Кривий Ріг, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Хмельницький, Одеса, Сімферополь, Харків, Кіровоград, Кременчук, Золотоноша, Біла Церква та Київська область.

Коли почалася акція, чотири активістки руху FEMEN оголилися до пояса і стали тримати над головами плакати з написами: «Королєвська – брехня», «Народ взад і вперед», «Скільки коштує постояти?», «Тимохін – дуреж». Міліція затримала трьох оголених представниць, однієї з активісток вдалося уникнути затримання.

За даними МВС, охорону громадського порядку під час акції «Вперед» забезпечує більше 700 працівників міліції і солдатів внутрішніх військ МВС України. За протестуючими в Маріїнському парку також стежать «беркутівці» у десяти автобусах.

Згідно з даними міліції, для участі в акції протесту очікується прибуття понад 13 тисяч протестувальників.

 
{mospagebreak}
 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...