• У Києві відсвяткували Всесвітній день Фалунь Дафа

  • Середа, 18 травня 2011 року
На минулих вихідних, в Києві відсвяткували Всесвітній день Фалунь Дафа послідовники цього духовного руху. Річницю свого свята вони відзначають щороку 13 травня у 114 країнах світу, зокрема, в Україні. Також, у цей же день, вони щорічно вітають із Днем народження свого духовного наставника - засновника школи пана Лі Хунчжи.

Відкрився міжнародний захід 14 травня опівдні проведенням одночасних акцій в кількох місцях Києва, зокрема, на Подолі, в Маріїнському парку, на Оболоні. Потім усі учасники урочистості увечорі зібралися на Хрещатику для спільного заходу «Гармонія».

Під час святкування практикуючі (Фалунь Дафа) Фалуньгун у жовтому вбранні виконували свої вправи цигун і медитацію. Перехожі підходили до учасників акції і питали про теоретичні основи школи, брали матеріали. Інші учасники роздавали паперові квітки «лотоса», календарики і розповідали про Фалуньгун.

Також виступав «загін» барабанщиків в традиційних китайських костюмах. Це театралізоване дійство ще більше привернуло увагу перехожих.

За словами організаторів, крім українських послідовників Фалуньгун, які з'їхалися на вшанування Дня Фалунь Дафа з усієї України, в акціях також взяли участь їх однодумці з Росії та Білорусі.

Кореспондент The Epoch Times Україна попросив послідовників Фалуньгун висловитися про проведені заходи.

«Я практикую з 2002 року. Приїхав на конференцію до Києва для святкування Всесвітнього дня Фалунь Дафа і попутної популяризації в суспільстві цієї духовної течії, яка несе в собі високі якості Істина, Доброта, Терпіння. Спілкуючись з людьми на вулиці, бачу, що багато наших співвітчизників чекають таку цінну інформацію і висловлюють бажання займатися цією практикою», - каже 42-річний Юрій з міста Харкова.

11-річний Давид з Костянтинівки (місто в Донецькій області - прим. ред.) зазначив: «я почав практикувати по Фалуньгун у цьому році і хочу сказати, що я перестав боліти і став краще себе вести. Я приїхав сюди разом з батьками, які теж є послідовниками Фалуньгун. Вони дуже мене підтримують у моєму бажанні духовно вдосконалюватися. Мені дуже все сподобалося. А ще мене здивувало, що коли людям дарували паперові лотоси, вони намагалися їх понюхати».

Довідка The Epoch Times Україна:

Всесвітній день Фалунь Дафа (популярний напрям цигун - прим. ред.) був запроваджений 13 травня, тому що саме в цей день в 1992 році в китайському місті Чанчунь майстер Лі Хунчжи вперше став навчати людей практиці Фалуньгун.

{mospagebreak} 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...