ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У швейцарському банку заарештовано рахунки олігарха Бориса Березовського

Велика Епоха

Швейцарські та французькі компетентні органи заарештували 21 млн. швейцарських франків Бориса Березовського на банківських рахунках кампаній «Форус», а також дві його океанські яхти на суму $ 20 млн., повідомляє прес-служба Генпрокуратури Росії.

#img_gallery#Такий крок Швейцарія зробила за вказівкою Генпрокуратури РФ для виконання позову проти Бориса Березовського і його співучасників за фактом компенсації компанії «Аерофлот» $ 100 млн. збитків, які вона понесла в результаті шахрайських операцій відповідача зі швейцарською компанією «Форус».

Позов був поданий в інтересах компанії «Аерофлот» у квітні 2011 року. Зараз його також розглядають суди Уельсу й Англії.

Раніше, в листопаді 2007 року Борис Березовський був засуджений до 6 років ув'язнення заочно. Суд Москви визнав його винним у викраданні понад 214 млн. руб. компанії «Аерофлот».

Крім Росії претензії до олігарха є також у Франції, Бразилії, Швейцарії та Нідерландів. Так, Швейцарія два роки тому оголосила про вилучення декількох мільйонів франків з рахунків олігарха місцевих банків.

Арешт рахунків і майна Березовського був не єдиним успішним судовим процесом Генпрокуратури РФ за кордоном.