• В Удмуртії горять склади з боєприпасами. Евакуйовано 28 тисяч осіб

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 3 червня 2011 року
 
В Удмуртії (Російська Федерація) біля села Пугачово сталася пожежа на складі 102-го арсеналу Центрального військового округу, повідомила прес-служба МНС Росії.

Пожежа почалася вночі в 23: 40 – на території військової частини, куди через 10 хвилин прибула оперативна група МНС. Відкриті склади з артилерійськими снарядами були охоплені полум'ям і відбувалися вибухи, через які неможливо було наблизитися до вогнища спалаху. Пожежники не могли приступити до гасіння до 9 годин ранку, повідомила «Радіо Свобода».

Як стало відомо, на складі зберігалося крім артилерійських снарядів, 60 тонн тротилового еквіваленту. Зона, в радіусі 10 км оголошена небезпечною.

Для гасіння пожежі Міноборони і МНС Росії направила чотири літаки, три вертольоти і робототехніку. Було залучено близько 800 чоловік і 167 одиниць техніки.

На даний момент більше 50 потерпілих, 18 людей госпіталізовані, 11 – у шоковому стані, двоє померли в результаті серцевого нападу, евакуйовано більше 28 тис. осіб, за даними керівництва прес-служби президента Удмуртії.

У зоні, оголошеної небезпечною, проживає 40 тисяч чоловік у 16 населених пунктах. У разі необхідності всіх їх евакуюють. Вже евакуйовано 28 тисяч місцевих жителів. Причина вибуху з'ясовується.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...