• Індонезія: На острові Ява просинаються кратери, йде масова евакуація

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 1 червня 2011 року

Уряд Індонезії почав масову евакуацію місцевих жителів з гірського плато Діенг, о. Ява, повідомляє газета «Jakarta Globe».

Змусив почати здійснювати масову евакуацію викид отруйних газів із активного кратера Тімбанг на гірському плато Діенг острова Центральної Яви, який йде без витікання лави. Через Тімбанг стали прокидатися й інші кратери. З селищ Сумбер і Сімбар, розташованих поблизу від кратера, евакуйовано вже більше тисячі чоловік. За словами представників інспекції з ліквідації наслідків стихійних лих, якщо прокинеться велика частина кратерів, то доведеться евакуйовувати весь острів.

Зараз зона в радіусі кілометра від кратеру Тімбанг оголошена забороненою. В наслідок фреатичного виверження отруйних газів Тімбангом загинуло п'ятеро людей.

Тімбанг – один з найбільших активних кратерів на гірському плато Діенг. В одному ряду з цим кратером розташовані: кратер Сініла, два стратовулкана і ще більше 20-ти малих кратерів. Усього в Індонезії налічується близько 600 вулканів. Ці кратери особливо небезпечні під час сезону дощів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...