• Десятки людей отруїлися водою на Донеччині

  • П'ятниця, 3 червня 2011 року

Десятки людей отруїлися забрудненою водопровідною водою у Макіївці. Двоє з діагнозом «гострий гастроентероколіт» – запалення шлунко-кишкового тракту – потрапили у лікарню, інші лікуються вдома.

Внаслідок одночасного прориву труб каналізації та водопостачання стічні води потрапили у водопровід. Жителі селища імені Леніна у Макіївці, нічого не підозрюючи, продовжували пити воду з-під крану. Самі комунальники помітили аварію лише тоді, коли почали хворіти люди. У людей почали з’являтись ознаки гострого отруєння: висока температура, діарея та блювота. Медики не виключають можливість зараження холерою, черевним тифом та гепатитом і побоюються нового спалаху шлункової інфекції у Донецькій області – повідомляє 5 канал.  

прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив Міністерству з надзвичайних справ та Міністерству регіонального розвитку та будівництва у найкоротші строки ліквідувати наслідки аварії каналізаційної та водопровідної мережі у Макіївці і забезпечити людей з постраждалого селища привізною питною водою – передає прес-служба Кабміну.  

У зв’язку з аварією водопровід у Макіївці повністю перекрили. Жителі постраждалого селища збираються подавати на комунальні служби до суду за те, що ті вчасно не повідомили про аварію.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...