• Віктор Янукович не став особисто вітати журналістів біля своїй резиденції

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 6 червня 2011 року
Сьогодні вранці — в День журналіста, біля резиденції Президента України зібралися понад 60 журналістів у відповідь на рішення суду про заборону проведення акції «Стоп цензурі!» у «Міжгір'ї», повідомляють київські ЗМІ.

Журналісти домагалися обіцянки Віктора Януковича показати їм свою резиденцію. Проте Київський окружний адміністративний суд заборонив проведення цієї акції.

У десятій годині ранку з місця постійного перебування Президента України виїхав його кортеж і проїхав повз журналістів, не зупинившись. Проте біля них зупинилася машина прес-секретаря Президента Дарки ЧЕПАК.

Вона привітала журналістів зі святом і від імені Президента намагалася подарувати троянди і 3-х кілограмовий торт. Журналісти не прийняли подарунки і запитали у Д. Черпак, чому Янукович особисто це не зробив, а проїхав не зупинившись.

Вона сказала, що офіційне привітання з'явиться на сайті Президента і сьогодні Янукович призначив зустріч з керівниками провідних ЗМІ, де журналісти особисто зможуть поставити йому запитання.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...