• Адвокат Стросс-Кана впевнений, що його клієнта виправдають

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 7 червня 2011 року
Колишній глава МВФ Д. Стросс-Кан, що знаходиться під слідством з'явився вчора в перше слухання суду Нью-Йорка разом зі своєю дружиною, передає Reuters.

Суд звинувачує Д. Стросс-Кана по 7 пунктам, у числі яких сексуальне домагання, спроба згвалтування, незаконне позбавлення волі. По жодному з семи звинувачень підсудний не визнає своєї провини.

Слухання у суді по справі Стросс-Кана розглядають 12 присяжних. Обвинувачений буде визнаний винним, якщо всі присяжні приймуть це рішення. У випадку, якщо хоча б один з них заявить про сумніви у провині підсудного, то Стросс-Кан буде виправданий, передають французькі ЗМІ.

Зараз 62-річного обвинуваченого випущено під $ 1 млн. застави. Його дружина Анн Сенклер зняла для нього окремий будинок у Нью-Йорку, де він проживає. Стросс-Кан, його головний адвокат Б. Брафман і родичі цілком уникають преси.

Б. Брафман тільки раз дав інтерв'ю. Він висловив упевненість, що його клієнта виправдають. «Фігаро» також вважає, що у головного адвоката є для цього підстави, адже недаремно ж він найняв десятки приватних детективів, щоб вивчити минуле позивача. Як припускають американські юристи, можливо сексуальний зв'язок був добровільним, і сищикам удасться здобути інформацію, яка похитне правдивість її свідчень.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...