• В Турції заарештовано причетних до отруєння російських туристів

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 8 червня 2011 року
У ході розслідування масового отруєння і смерті чотирьох російських туристів, поліція Туреччини конфіскувала 7 тисяч пляшок підпільного алкоголю і затримала 22 особи за підозрою в причетності його виготовлення, повідомляє Бі-бі-сі.

Як відомо, 27 травня на турецькому курорті Бодрум у ході нічного яхтового круїзу більше 20 російських туристів були відправлені до лікарні з отруєнням, четверо з них незабаром померли. У зв'язку з цим влада Туреччини організувала тисячу поліцейських для здійснення рейдів на турецьких курортах.

У ході розслідування в Кемері, Текірова та Антальї був виявлений склад з віскі «Містер Бурдон» та вилучено 7 тисяч пляшок підпільного алкоголю. У чотирьох провінціях Туреччини було затримано 22 особи, на яких завели кримінальну справу. Також виявлена фірма, яка поставляла підпільну алкогольну продукцію, для виробництва якої використовувався метанол.

Як з'ясувалося, сурогатний алкоголь у великій кількості поставлявся з Північного Кіпру до різних районів Туреччини. Представники фірми заперечують, що поширювали на території Туреччини сурогатний «Містер Бурдон».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...