• Власник туркомпанії «ЕТА Україна» разом з грошима втік до Стамбулу

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 9 червня 2011 року

На українському ринку туризму – черговий скандал. Цього разу, загальну увагу притягнуто до компанії «Eta Ukraine Travel» («ЕТА Україна»). Зник, і власник туркомпанії, і гроші, отримані від турагентств.

«Eta Ukraine Travel» працює на українському ринку з 2003 року і є фірмою-партнером турецької туристичної групи компаній «Tasdemir Group». Крім туризму «ЕТА Україна» займається будівництвом, медобслуговуванням, імпортом і техпідтримкою медичного обладнання.

Як пише на своєму веб-сайті кампанія, вона співпрацює з такими великими туроператорами України, як «Coral Travel», «Tez Tour», «Anex Tour», «Eray Tour», «Tui», «Pegas Touristik», «Idriska Tour »,« Proland »,« Oasis ». Серед країн, в які турфірма відправляла туристів – Туреччина, Таїланд, Єгипет й ОАЕ.

Зараз телефони в офісі компанії не відповідають – ніхто не бере трубку, тому що компанія «ЕТА Україна» давно не працює.

Як стало відомо, офіс «Eta Ukraine Travel» закрито з квітня, а оренда не виплачувалася з січня. Все керівництво, разом з власником компанії Ета Ташдеміром втікли до Туреччини. Ета Ташдемір зараз перебуває в Стамбулі, кинувши в Києві дружину-українку і свою дитину.

Поки багато українських турагентств, що співробітничали з «Eta Ukraine Travel» не хочуть коментувати те, що відбулося і нічого не роблять. Але «Tez Tour Ukraine», що потрапила під роздачу, а також «Family Travel Group» не збираються мовчати. Гендиректор останньої, Сергій Ніжинський заявив, що Ета Ташдемір свого часу надав йому 25% акцій турфірми, які юридично існують тільки на папері.

Сергій Ніжинський сказав, що подасть до Генпрокуратури України та Міністерство юстиції Туреччини скаргу на керівництво «Eta Ukraine Travel». Є також ряд інших акціонерів, від яких Ташдемір отримав гроші і втік до Стамбулу. За відомостями С. Ніжинського, серед постраждалих опинилися 52 компанії та 13 фізичних осіб.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...